search

Sarafāns ar jostu, Abrieta

41,99 €
AR PVN

Pazemināts viduklis,

Josta,

Kabatiņa,

Liela izturība,

Vidējs kopšanas grūtības līmenis,

Rūtaina materiāla sastāvs: 45% vilna /55 % poliesters. 

Izmērs
Krāsa
Emblēma
Daudzums
Ir noliktavā

Pēdējo reizi kad produkts tikai pievienots grozam: 01.06.2020

Izvēloties izmēru, ņemiet vērā, ka izstrādājumam nav jābūt apspīlētam. Brīvai pieguļai jādod 4 cm, tas nozīmē, ka izvēloties izmēru pēc bērna krūšu apkārtmēra, Jums ir jāpalielina nomērītais lielums vismaz par 4 cm.

UZMANĪBU: Ļoti uzmanīgi ievērojiet mazgāšanas instrukciju! Savādāk mēs nevaram garantēt izstrādājuma ilgo kalpošanu.

Sarafāns sastāv no divām daļām. Apakša ir lidzīga svārkiem ar ielocēm, kas piedod sarafānam klasisko izskatu. Gurnu līmenī ir regulējama josta, kuru pēc nepieciešamībam var pielāgot bērna figūrai. Sarafāna augšdaļā ir ļoti ērta kabatiņa. Rāvējslēdzējs atrodās sānā, kas nebojā sarafāna ārējo izskatu.

Šīs bērnu sarafāns ir skolas formas pamatelements. Tas tika izstrādāts kā klasisks apģerbs uz katru dienu. Materiāli no kuriem ir uzšūts sarafāns tika piemeklēti tā, lai apģērbs ir mīkst un tajā pat laikā izturīgs. Sarafāna sastāvā ir viskoza - materials kam piemīt visas kokvilnas īpašības ,un poliesters - kas piešķir audumam nepieciešamo izturību pret daudzkārtējām mazgāšanas reizēm.

Sarafāna konstrukcijā ir daudz detaļu, kas nozīmē, ka bērns būs priecīgs vilkt šo sarafānu katru dienu un tas bērnam neapniks. Pats sarafāns izskatās ļoti eleganti un glīti, kleitas garums atbilst pat ļoti konservatīvo skolu un ģimnāziju prasībām.

Iekšā ir iešūta vieta, kur var ierakstīt bērna vārdu. Tas nozīmē ka skolā (piem. pēc sporta nodarbībām), vienmēr varēs atšķirt divus vienādus sarafānus.

15-9622