Biežāk uzdotie jautājumi

Pasūtīšanas kārtība:

1. Lai saņemtu skolas formas līdz 1. septembrim ir jāveic pasūtījums (un tas jāapmaksā 3 darba dienu laikā) līdz 15. jūnijam, kad spekā ir atlaides un ir pieejami visi modeļi, ka arī bezmaksas piegāde uz skolu un iespēja sadalīt maksājumu divās daļās.

2. No 16. jūnija līdz 15. jūlijam ir iespējams pasūtīt praktiski visus modeļus, toties atlaides vairs nebūs spēkā, bet vēl ir iespējam saņemt pasūtījumu līdz 1. septembrim.

3. Sākot ar 16. jūliju ir iespējams veikt pasūtījumus no noliktavas, toties priekšpasūtīšana paliek tikai uz adītiem izstrādājumiem. Lūdzu ņemiet vērā, ka no 16. jūlija līdz 31. augustam visi veiktie pasūtījumi tiks izsūtīti pēc 1. septembra.

Kad Es saņemšu savu skolas formas pasūtījumu?

Visus pasūtījumus, kuri tika noformēti un apmaksāti no 15.maija līdz 15. jūnijam mēs izsniedzam līdz 28. augustam. Ja Jūs izvēlaties bezmaksas piegādi uz skolu, Jums uz telefonu atnāks īsziņa par skolas formu saņemšanas datumu un laiku, 5 dienas pirms saņemšanas. Ja izvēlējāties maksas piegādi, ar Jums sazināsies piegādes pakalpojumu sniedzējs.

Kāda ir skolas formu apmaksas kārtība, ja izvēlās sadalīt maksājumu divās daļās? Kad vajag maksāt pirmo daļu un kad otro?

Ja Jūs izlēmāt, ka vēlaties maksāt divās daļās, tad pēc pasūtījuma noformēšanas, rēķina pirmo daļu jāapmaksā 3 darba dienu laikā, otro daļu jāsamaksā līdz 1. augustam. Maksājuma uzdevumā jānorāda pasūtījuma nr. un to, ka veicat 1. maksājumu. 

Piemērs: Veicot maksājumu 3 darba dienu laikā: "Pasūtījuma nr. 1234, 1.maksājums" , Veicot otro maksājumu līdz 1.augustam: "Pasūtījuma nr.: 1234, 2.maksājums". 

Ja es nevarēšu saņemt pasūtījumu skolā, kur tad es to saņemšu, varbūt Jūs to varat atstāt skolā?

Ja Jūsu skolā kāds administrācijas darbinieks piekrīt saņemt pasūtījumus no mums un nodot to vecākiem, tad pasūtījumus atstājam skolā.

Ja šādas personas nav, tad pēc dienas kad pasūtījumi tiks izsniegtu Jūsu skolā: Jūs varat saņemt savu pasūtījumu no mūsu biroja vai Jūs varat apmaksāt kādu no maksas piegādes metodēm, maksājuma mērķī norādot to pašu pasūtījuma nr. un precizējot piegādes veidu (ja tā ir Omniva, tad pakomāta nosaukumu, vai precīsu adresi, ja izvēlaties Latvijas Pastu). Pēc apmaksas saņemšanas Jūsu pasūtījums tiks nodots piegādei.

Kāda ir manas skolas auduma krāsa? Vai nevar izvēlēties citu?

Savas skolas auduma krāsu Jūs varat apskatīties sadaļā skolas formas, izvēloties Jūsu skolu no saraksta. Auduma krāsu izvēlās skola. Par krāsas izvēles jautājumiem lūdzam versties pie atbildīgās par skolas formu personas Jūsu skolā .

Kāds skolas formas elements ir obligāts? Ko vajag iegādāties obligāti?

Katrai skolai ir noteikti savi obligātie skolas formas elementi. Lūdzu precizējiet šo informāciju pie atbildīgas par skolas formu personas Jūsu skolā. Parasti zēniem obligāti jābūt vestei, meitenēm - sarafāns vai veste.

Vai var pasūtīt formu gada vidū?

Jā, var, bet mēs nevaram garantēt, ka noliktavā būs Jūsu izmērs, vai arī Jūs interesejošā prece.

Kas notiek ja es nepaspēju pasūtīt skolas formu līdz 15. jūnijam?

Pēc 15. jūnija mēs turpinam pieņemt pasūtījumus, bet mēs negarantējam, ka Jūs saņemsiet skolas formu pirms 1. septembra.

Kur var apskatīt skolas formu paraugus?

Skolas formu paraugus var apskatīt pie personas, kas atbild par skolas formu Jūsu skolā.

Vai var nopirkt skolas formu dienā kad uzņēmuma pārstāvji atbrauks izsniegt pasūtījumus?

Nē, mēs neņemam līdzi uz skolu papildus produkciju pārdošanai.

Ja bērns pa vasaru izaug, un pasūtītajs izmērs neder ?

Mēs rekomendējam pasūtīt par vienu izmēru lielāku, nekā bērna izmērs uz pasūtījuma brīdi. Tomēr pieejai pie izmēru izvēles jābūt ļoti rūpīgai, ņēmot vērā Jūsu bērna individuālās īpašības.

Omniva piegāde caur pakomātu:

Kā saņemt sūtījumu:

Sūtījumu no pakomāta var izņemt katru dienu 24 stundas diennaktī.

Sūtījuma saņemšanai Jums būs nepieciešams individuāls durvju kods, ko Omniva Jums nosūtīs īsziņā. Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atvērsies tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums.

Ja septiņu dienu laikā sūtījums no pakomāta netiks izņemts, tad tas tiks nosūtīts atpakaļ nosūtītājam.

Vairāk info par sūtījuma saņemšanu no pakomāta: nospiediet šeit

Piegādes veids ir pieejams šajās pilsētās: 

Ādaži, Aizkraukle, Aizputes, Alūksne, Baloži, Balvi, Bauska, Carnikava, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Iecava, Jēkabpils, Jelgava, Kandava, Kauguri, Ķekava, Krāslava, Kuldīga, Lielupe, Liepāja, Limbaži, Līvāni, Ludza, Madona, Mārupe, Ogre, Olaine, Preii, Rēzekne, Rīga, Salaspils, Aldus, Sigulda, Smiltene, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils.

Klients var precizēt pakomāta adresi pie pasūtījuma noformēšanas, norādot pakomāta adresi pasūtījuma komentāra laukā.

Ja klients neprecizē uz kuru pakomātu sūtīt, mēs izvēlamies tuvāko pakomātu klienta norādītajai adresei.

Ar pilnu pakomātu atrašanās vietu sarakstu, Jūs varat iepazīties pēc šīs saites: 

Pakomātu adreses

Skolas formas kopšanas instrukcija:

KOPŠANAS INSTRUKCIJA