Biežāk uzdotie jautājumi

Pasūtīšanas kārtība:

1. Lai saņemtu skolas formas līdz 1. septembrim ir jāveic pasūtījums (un tas jāapmaksā 3 darba dienu laikā) līdz 15. jūnijam, kad pasūtīšanai ir pieejami visi modeļi, ka arī bezmaksas piegāde uz skolu un iespēja sadalīt maksājumu divās daļās.

2. No 16. jūnija līdz 15. jūlijam ir iespējams pasūtīt praktiski visus modeļus un vēl ir iespējam saņemt pasūtījumu līdz 1. septembrim.

3. Sākot ar 16. jūliju ir iespējams veikt pasūtījumus no noliktavas, toties priekšpasūtīšana paliek tikai uz adītiem izstrādājumiem. Lūdzu ņemiet vērā, ka no 16. jūlija līdz 31. augustam visi veiktie pasūtījumi tiks izsūtīti pēc 1. septembra.

Kad Es saņemšu savu skolas formas pasūtījumu?

Visus pasūtījumus, kuri tika noformēti un apmaksāti no 15.maija līdz 15. jūlijam mēs izsniedzam līdz 28. augustam. Ja Jūs izvēlaties bezmaksas piegādi uz skolu, Jums uz telefonu atnāks īsziņa par skolas formu saņemšanas datumu un laiku, 5 dienas pirms saņemšanas. Piegāde uz skolu notiek vienu reizi, augusta otrajā pusē. Ja izvēlējāties maksas piegādi, ar Jums sazināsies piegādes pakalpojumu sniedzējs.

Kāda ir skolas formu apmaksas kārtība, ja izvēlās sadalīt maksājumu divās daļās? Kad vajag maksāt pirmo daļu un kad otro?

Ja Jūs izlēmāt, ka vēlaties maksāt divās daļās, tad pēc pasūtījuma noformēšanas, rēķina pirmo daļu jāapmaksā 3 darba dienu laikā, otro daļu jāsamaksā līdz 1. augustam. Maksājuma uzdevumā jānorāda pasūtījuma nr. un to, ka veicat 1. maksājumu. 

Piemērs: Veicot maksājumu 3 darba dienu laikā: "Pasūtījuma nr. 1234, 1.maksājums" , Veicot otro maksājumu līdz 1.augustam: "Pasūtījuma nr.: 1234, 2.maksājums". 

Ja es nevarēšu saņemt pasūtījumu skolā, kur tad es to saņemšu, varbūt Jūs to varat atstāt skolā?

Ja Jūsu skolā kāds administrācijas darbinieks piekrīt saņemt pasūtījumus no mums un nodot to vecākiem, tad pasūtījumus atstājam skolā.

Ja šādas personas nav, tad pēc dienas kad pasūtījumi tiks izsniegtu Jūsu skolā: Jūs varat saņemt savu pasūtījumu no mūsu biroja vai Jūs varat apmaksāt kādu no maksas piegādes metodēm, maksājuma mērķī norādot to pašu pasūtījuma nr. un precizējot piegādes veidu (ja tā ir Omniva, tad pakomāta nosaukumu, vai precīsu adresi, ja izvēlaties Latvijas Pastu). Pēc apmaksas saņemšanas Jūsu pasūtījums tiks nodots piegādei.

Kāda ir manas skolas auduma krāsa? Vai nevar izvēlēties citu?

Savas skolas auduma krāsu Jūs varat apskatīties sadaļā skolas formas, izvēloties Jūsu skolu no saraksta. Auduma krāsu izvēlās skola. Par krāsas izvēles jautājumiem lūdzam versties pie atbildīgās par skolas formu personas Jūsu skolā .

Kāds skolas formas elements ir obligāts? Ko vajag iegādāties obligāti?

Katrai skolai ir noteikti savi obligātie skolas formas elementi. Lūdzu precizējiet šo informāciju pie atbildīgas par skolas formu personas Jūsu skolā. Parasti zēniem obligāti jābūt vestei, meitenēm - sarafāns vai veste.

Vai var pasūtīt formu gada vidū?

Jā, var, bet mēs nevaram garantēt, ka noliktavā būs Jūsu izmērs, vai arī Jūs interesejošā prece.

Kas notiek ja es nepaspēju pasūtīt skolas formu līdz 15. jūlijam?

Pēc 15. jūlija mēs turpinam pieņemt pasūtījumus, bet mēs negarantējam, ka Jūs saņemsiet skolas formu pirms 1. septembra. Bet mēs centīsimies izdarīt visu no mums atkarīgo lai tomēr Jūsu bērns ietu uz skolu 1. septembrī jaunajā formā.

Kur var apskatīt skolas formu paraugus?

Skolas formu paraugus var apskatīt pie personas, kas atbild par skolas formu Jūsu skolā, un protams mūsu birojā Burtnieku iela 37, Rīga

Vai var nopirkt skolas formu dienā kad uzņēmuma pārstāvji atbrauks izsniegt pasūtījumus?

Nē, mēs neņemam līdzi uz skolu papildus produkciju pārdošanai.

Ja bērns pa vasaru izaug, un pasūtītajs izmērs neder ?

Mēs rekomendējam pasūtīt par vienu izmēru lielāku, nekā bērna izmērs uz pasūtījuma brīdi. Tomēr pieejai pie izmēru izvēles jābūt ļoti rūpīgai, ņēmot vērā Jūsu bērna individuālās īpašības.