Pasūtījuma noformēšanas secība:

 1. Izvēlieties savu skolu no «skolu saraksta».

 2. Izvēlieties vienu no katēgorijām: «meitenēm» vai «zēniem».

 3. Izvēlieties preces. Nospiežot uz lodziņa «vairāk» Jūs nonāksiet pie izmēru izvēles.

 4. Logā «vairāk informācijas» Jus atradīsiet izmēru tabulu, vadoties pēc kuras, Jums jāizvēlās izstrādājuma izmērs. 

 5. Pie dažiem izstrādājumiem papildus izmēra izvēlei, Jūs varat izvēlēties savas skolas logotipu vai krāsu, ja šādas izvēles nav, tad Jūsu skolā šī izvēle nav pieējama. 

 6. Nospiežot taustiņu «grozā», Jūs ievietosiet preci ar izvēlētiem parametriem pirkuma grozā. 

 7. Tālāk Jums ir iespēja izvēlēties, vai nu turpināt iepirkšanos un izvēlēties vēl preces, vai nu nospiest uz lodziņa «Noformēt pasūtījumu».

 8. Pasūtījuma noformēšana: Aizpildiet reģistrācijas ailes. Izvēlieties piegādes veidu. Bezmaksas piegāde uz skolu notiek vienu reizi - augusta beigās, neskatoties uz to ir Jūsu prece noliktavā vai tā tiek priekšpasūtīta. Pārbaudiet Jūsu izvēlētās preces, vai ir izvēlēti pareizie izmēri. 

 9. Iepazīstieties ar pasūtīšanas nosacījumiem un, lai noformētu pasūtījumu, piekritiet tiem. 

 10. Nospiediet uz lielā loga «Maksāt ar bankas pārskaitījumu» 

 11. Nakamajā solī, apstipriniet savu pasūtījumu.

 12. Jums uz e-pastu atnāks pdf rēķins, kuru jaapmaksā 3 darba dienu laikā, maksājuma mērķī obligāti norādot pasūtījuma nr.

 13. Tiklīdz mēs saņemsim no Jums apmaksu, mēs Jūs par to informēsim ar vēstuli uz e-pastu.

 14. Ja Jūs izvēlējaties maksas piegādi ar Venipak , DPD, Latvijas Pasts vai Omniva starpniecību, tiklīdz Jūsu pasūtījums tiks nodots piegādātajam, Jūs saņemsiet par to vēstuli uz e-pastu. Ja Jūs vēlaties saņemt izsekošanas nr, varat rakstīt par to mums uz e-pastu vai aplūkot to sadaļā «Order History» uz kuru ir saite katrā saņemtajā no mums e-pastā.

 15. Visi klienti, kuri izvēlējās bezmaksas pasūtījumu saņemšanu skolā, augustā saņems SMS ar informāciju par datumu un laiku,kad pasūtījumi tiks izsniegti skolā.

 16. Pasūtījumi, kuri tiek veikti periodā no 15 jūlija līdz 29.augustam tiek izsniegti septembrī. Pārējā laikā, preces tiek izsniegtas nedēļas laikā ja tās ir noliktavā, un līdz divu mēnešu laikā, ja preces ir uz priekšpasūtīšanu.