Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

2019./2020. mācību gada pasūtīšanas kārtība

Pasūtīšanas kartība:

1. Lai saņemtu skolas formas līdz 1. septembrim ir jāveic pasūtījums līdz 15. jūnijam (apmaksa jāveic līdz 18. jūnijam), kad spekā ir atlaides un ir pieejami visi modeļi un komplekti, kā arī bezmaksas piegāde uz skolu un iespēja sadalīt maksājumu divās daļās (pirmo maksājumu jāveic līdz 18 jūnijam, otro maksājumu  jāveic līdz 1 augustam).

2. No 16. jūnija līdz 15. jūlijam ir iespējams pasūtīt praktiski visus modeļus, toties atlaides vairs nebūs spēkā un nebūs iespējas pasūtīt komplektus, bet vēl ir iespējams saņemt pasūtījumu līdz 1. septembrim.

3. Sākot ar 16. jūliju ir iespējams veikt pasūtījumus no noliktavas, toties priekšpasūtīšana paliek tikai uz adītiem izstrādājumiem. Lūdzu ņemiet vērā, ka no 16. jūlija līdz 31. augustam visi veiktie pasūtījumi tiks izsūtīti pēc 1. septembra.