Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Svārki ar pogām, Mascotte

€29,99
AR PVN

Ērti klasiskie svārki,

Ar pogām,

Vidējās grūtības kopšana,

Skolas formas pamatelements,

Izturīgs materiāls,

Var pielāgot bērnam pāršujot pogas,

Rūtaina materiāla sastāvs: 45% vilna /55 % poliesters. 

Izmērs
Krāsa
Daudzums
Ir noliktavā

 

 

 

lv-sutiemeit.png

Izvēloties izmēru, ņemiet vērā, ka izstrādājumam nav jābūt apspīlētam. Brīvai pieguļai jādod 4 cm, tas nozīmē, ka izvēloties izmēru pēc bērna krūšu apkārtmēra, Jums ir jāpalielina nomērītais lielums vismaz par 4 cm.

 

lv-masuring-instruction.pngUZMANĪBU: Ļoti uzmanīgi ievērojiet mazgāšanas instrukciju! Savādāk mēs nevaram garantēt izstrādājuma ilgo kalpošanu.

Šie ir klasiskie svārki ar ielocēm kas labi izskatās prakstiski uz jebkādas figūras. Šo svārku konstrukcija ļauj regulēt svārku platumu gurnos kāmēr bērns aug, pietiek tikai pāršūt trīs pogas.

Šie svārki ļoti labi izskatīsies kopā ar vesti vai blūzi.

Šie bērnu svārki ir skolas formas pamatelements. Tie tika izstrādāti kā klasisks apģērbs uz katru dienu. Materiāli no kuriem ir uzšūti šie svārki tika piemeklēti tā, lai apģērbs ir mīkst un tajā pat laikā izturīgs. Svārku sastāvā ir viskoza - materials kam piemīt visas kokvilnas īpašības, un poliesters - kas piešķir audumam nepieciešamo izturību pret daudzkārtējām mazgāšanas reizēm.

Iekšā ir iešūta vieta, kur var ierakstīt bērna vārdu. Tas nozīmē ka skolā (piem. pēc sporta nodarbībām), vienmēr varēs atšķirt divus vienādus svārkus.

10-5514