Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Sarafāns ar paaugstinātu vidukli, Abrieta

€39,99
AR PVN

Skolas logotips par papildmaksu (1,99 €),

Sānā rāvējslēdzējs,

Paaugstināts viduklis,

Zemas grūtības kopšana,

Skolas formas pamatelements,

Izturīgs materiāls,

Rūtaina materiāla sastāvs: 45% vilna /55 % poliesters. 

Izmērs
Krāsa
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

lv-sutiemeit.png

Izvēloties izmēru, ņemiet vērā, ka izstrādājumam nav jābūt apspīlētam. Brīvai pieguļai jādod 4 cm, tas nozīmē, ka izvēloties izmēru pēc bērna krūšu apkārtmēra, Jums ir jāpalielina nomērītais lielums vismaz par 4 cm. 

lv-masuring-instruction.pngUZMANĪBU: Ļoti uzmanīgi ievērojiet mazgāšanas instrukciju! Savādāk mēs nevaram garantēt izstrādājuma ilgo kalpošanu.

Eleganta kleita sastāv no diviem pamatelementiem. Augšdaļā ir bantīte un rāvējslēdzējs no sāna. Apakšdaļa paliek platāka uz leju. Šī istrādājuma konstrukcija nodrošina ērtu nesāšanu, un zem tās ir ērti nesāt blūzi vai t-kreklu. Trikotāžas odere pie kakliņa neberž un pat etiķete ir piešūta tā ,lai nerādīt diskomfortu.

Šīs bērnu sarafāns ir skolas formas pamatelements. Tās tika izstrādāts kā klasisks apģerbs uz katru dienu. Materiāli no kuriem ir uzšūts sarafāns tika piemeklēti tā, lai apģērbs ir mīkst un tajā pat laikā izturīgs. Sarafāna sastāvā ir viskoza - materiāls kam piemīt visas kokvilnas īpašības, un poliesters - kas piešķir audumam nepieciešamo izturību pret daudzkārtējām mazgāšanas reizēm.

Iekšā ir iešūta vieta, kur var ierakstīt bērna vārdu. Tas nozīmē ka skolā (piem. pēc sporta nodarbībām), vienmēr varēs atšķirt divus vienādus sarafānus.

Šī kleita ir īpaši populāra starp 1. un 2. klašu meitenēm.

14K-9622