Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Tumši zila adīta jaka

€36,99
AR PVN

Skolas logotips par papildmaksu ( 1.99 €),

Sastāvs: 50% Kokvilna / 50% Akrils, 

Rāvējslēdzējs priekšpusē,

Elpo un saglabā ķermeņa temperatūru,

Izturīgs pret vairākkārtējām mazgāšanas reizēm,

Valkāšanai katru dienu,

Vīdējās grūtības kopšana.

Izmērs
Logotips
Daudzums
Uz priekšpasūtīšanu

 

 

 

Izvēloties izmēru, ņemiet vērā, ka izstrādājumam

nav jābūt apspīlētam. Brīvai pieguļai jādod 4 cm, tas nozīmē, ka izvēloties izmēru pēc bērna krūšu apkārtmēra, Jums ir jāpalielina nomērītais lielums vismaz par 4 cm.

Ja nomērot bērna krūšu apkārtmēru tas ir 70 cm + 4 cm (brīvai pieguļai)= 74 cm-> 140 izmērs. 

UZMANĪBU:

Ļoti uzmanīgi ievērojiet mazgāšanas instrukciju
Šīs izstrādājums var sarauties pēc pirmās mazgāšanas reizes līdz 15%. Pie nepareizas kopšanas šīs izstrādājums var sarauties līdz pat 30%

Mērīšanas instrukcija


Šī jaka no augstākās kvalitātes adījuma ir ļoti ērts apģerbs ikdienai. Šīs apģērba elements derēs jebkādam ķermeņa uzbūves tipam - gan platam, gan ļoti slaidam.

Šī jaka ir radīta ar domu, lai neierobežot bērna kustību. Jaka «elpo» pateicoties adījuma struktūrai un tai pat laikā uztur bērna dabīgo temperatūru. Šīs preces izstrādes procesā tika ieverota vajadzība valkāt to visu mācību gadu, tāpēc tā tika adoptēta valkāšanai katru dienu un vairākkartējām mazgāšanas reizēm. 

48-NAVY